Kodėl verta rinktis corten plieną?

Corten plienas, dar žinomas kaip atmosferos poveikiui atsparus plienas turi daug privalumų, keletas iš jų:

1. Atsparumas oro sąlygoms: Corten plienas yra žinomas dėl savo išskirtinio atsparumo oro sąlygoms. Veikiamas elementų sudaro apsauginį rūdžių sluoksnį, kuris veikia kaip barjeras nuo tolesnės korozijos. Dėl to jis idealiai tinka lauko konstrukcijoms ir meno instaliacijoms.

2. Mažas priežiūros reikalavimas: dėl savaime apsisaugančio rūdžių sluoksnio Corten plienui reikia minimalios priežiūros. Jai nereikia dažymo ar apsauginių dangų, kurios ilgainiui gali sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

3. Ilgaamžiškumas: Corten plieno ilgaamžiškumas, dažnai pranoksta tradicinį plieną. Jis gali atlaikyti atšiaurias oro sąlygas, todėl tinka architektūriniams projektams, skulptūroms ir lauko baldams.

4. Estetinis patrauklumas: Unikali Corten plieno išvaizda, surūdijusiais ir žemiškais atspalviais, įvairioms reikmėms suteikia savitos išvaizdos. Dėl estetinių savybių jį mėgsta architektai ir dizaineriai.

5. Stiprumas ir ilgaamžiškumas: Corten plienas išlaiko savo struktūrinį vientisumą net tada, kai susidaro rūdžių sluoksnis. Jis išlaiko savo tvirtumą, todėl tinka įvairiems konstrukciniams ir architektūriniams tikslams.